rasySalon of beauty

Vítáme Vás na stránkách Salon of beauty. Náš salón nabízí veškeré služby jako kadeřnictví,kosmetiku,nehtovou modeláž, ale v poslední době se hodně zaměřujeme na prodlužování řas a hlavně na kurzy prodlužování řas. Každý týden u nás probíhají kurzy prodlužování řas pod vedením lash stylistek s více než 6 letou praxí. Školíme jak techniku řasa na řasu, tak i techniku objemovou, která je vhodná již pro pokročilé a zkušenější lash stylistky. Nově taky nabízíme kurz na aplikaci semi-permanentní řasenky. Tento kurz je výborný a v poslední době velmi oblíbený produkt, kterým si lash stylistky rozšíří svou nabídku nabízených služeb.

Dlouhá praxe našich lash stylistek, je zárukou kvalitního vedení kurzu a hlavně profesionálního přístupu.

Na našich stránkách v sekci kurzy prodlužování řas, dále pak v blogu a také ve fotogalerii naleznete veškeré bližší informace ohledně kurzů. Můžete si tak prohlédnout, jak u nás kurzy probíhají.Z tohoto důvodu se snažíme sdílet fotografie ze všech kurzů.

Novinkou v našem salónu je možnost zakoupení veškerého zboží potřebného k prodlužování řas. Veškeré naše nabízené zboží naleznete na e-shopu WWW.BEAUTIER.CZ.

Objednávky si můžete nechat zaslat poštou, nebo si ji vyzvednout osobně přímo v Salon of beauty.

Tešíme se na Vaši návštěvu.