d2a64824beb72377caff05e15d201526d02bbff3Péče o prodloužené řasy

Prvních 24 hodin po prodloužení řas doporučuji se vyhnout vodě, krémům na oční okolí a líčidlům. Vyhněte se kontaktům s očima například: mnutí očí, sahání si na řasy – trhání. Jakmile si na řasy zvyknete, jakoby jste je neměli. Při správné aplikaci jsou přirozené a velice pohodlné ( každodenní péče o líčení). Rychle si na ně zvyknete na pocit stálého nalíčení.

Na doplnění se chodí co 3-4 týdny maximálně. Tím, že řasy přírodní rostou, posouvají se řasy umělé. Pozdějším doplněním ohrožujete své řasy přírodní.

Odstranit řasy můžete dvěma způsoby: necháte si je, dokud Vám nevypadají samy nebo Vám je sundá removerem Vaše řasařka.

Jak si můžeme prodloužit životnost řas?

Určitě nepoužíváme olejové nebo jiné mastné kosmetické výrobky. Nepoužívám řasenku! Dlouhodobého a účinného efektu docílíte fixérem na řasy! Fixér Beautier se aplikuje 3 krát týdně na řasy. Fixér fixuje a vytvrzuje spoje lepidla. Dodává jim lesk a tvar.

CELKOVÁ PÉČE:

Pročesávejte prodloužené řasy kartáčkem aby se netočily a nekřížily. Vyhýbejte se jakémukoli kontaktu s řasama. Koupání řasám nevadí v určité míře. Dlouhodobé plavání, koupání vede k vypadávání řas. Taktéž řasenky a linky na oči! Při odličování dbejte na opatrnost a preciznost odlíčení, jelikož spoje řas jsou u víčka. S krémy kolem očního okolí také opatrně, ať se Vám nezamastí víčka.

To by mělo být asi vše ohledně péče :) Silvie Strapáčová Beautier

 

RelatedPost