imagesThat’so Ostrava

Cena 1 aplikace celého těla 800,-

Cena aplikace obličej+dekolt 350,-

Každá 5 aplikace 20% sleva

 

 

O ZNAČCE THAT’SO – That’so je prémiová značka samoopalovací kosmetiky, a přístrojů pro samoopalovací nástřik z Italie.  That’so si klade za cíl rozvíjet inovativní kosmetické koncepty a zajistit tak profesionálům v oboru řešení pro péči o pleť které:

✓ je efektivní a viditelné

✓ neinvazivní (zdravotně bezvadný, bezbolestný)

✓ podporován moderním výzkumem

✓ představuje rychlý koncept krásy

That’so působí na trhu od roku 1994 v oblasti kosmetiky a zdravotních přístrojů. Značka ztělesňuje představu „rychlé krásy“ a to pomocí rychlé, jednoduché aplikace výrobku s vynikajícím poměrem cena/kvalita s minimalizací zbytkových odpadů výrobku.

Vize a zásady značky:

✓ pokročilé technologie, vysoce kvalitní výrobky, kožní výzkum, spolupráce s předními středisky

✓ Italský design, nezaměnitelnost stylu

✓ Zdravotně bezvadné výrobky a ECO friendly materiály

✓ Inovace, kvalita, servis

Výhody oproti konkurenci:

✓ přístroje, které kombinují více produktů – pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i pomoc s potížemi u desítkou kožních problémů. Naše přípravky nejen bezpěčně opalují (SUN MAKEUP), ale dokáží zákazníka změnit v celkové vizáži a to přirozeně, bez žlutých / oranžových nádechů, jako tomu je u jiných výrobků.

✓ výrobky jsou bez zápachu, nezanechávají skvrny, příjemně voní.

✓ pouze naše výrobky po samoopalovacím nástřiku zajistí efekt přirozeného opalení, jiné přípravky na trhu nejen že flekatí, ale zbarvují klienta do žlutohněda. Naše výrobky jako jediné na trhu zajistí přirozený efekt opálení. Chcete vypadat jako po příjezdu od moře!?

✓ přípravky obsahují látky, které pokožku vyživují a hydratují – hydratačními účinky díky Aleo vera a Anti-age účinky díky složce Matrixil ® , která je patentována.

✓ výrobky jsou vhodné i pro těhotné, pro jakýkoliv typ či odstín pokožky, výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU (nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla)

tel 607 598 676