rasy-2Mylné domněnky o prodloužených řasách

Prodloužené řasy vypadají  nepřirozeně a jejich aplikace je pro oči škodlivá. To jsou dva nejčastější mýty, které s touto oblíbenou kosmetickou procedurou souvisejí. Čtěte více, čeho se vyvarovat a na co si dávat pozor.

1.Aplikace umělých řas způsobuje vypadávání vlastních přírodních řas

Z aplikace řas rozhodně nemusíte mi žádné obavy, avšak jsou určitá doporučení, na které byste si měli dávat pozor. Velice důležité je si zjistit nějaké recenze o lash stylistce, ke které se chystáte a neřídit se jenom cenou, která může být na první pohled lákavá, ale nakonec zjistíte, že nižší cena je zapříčiněna méně kvalitním materiálem. Nekvalitní materiál a taky zručnost lash stylistky jsou hlavní faktory, které ovlivňují poškození přírodních řas. Po následné aplikaci, je také velmi důležitá, správná péče o řasy. Z toho jasně vyplývá, že tato domněnka o umělých řasách je mylná.

2.Lepidla na řasy jsou škodlivá

Ano, skutečně se najdou lepidla, která řasám škodí a oslabují je. Jedná se však především o levnější a nekvalitní druhy lepidel. Z tohoto důvodu, je velmi důležité, aby lash stylistka pracovala s kvalitním materiálem.

3.Umělé řasy způsobují alergii

Projevy alergie, kterými jsou například červené oči nebo oteklá víčka,nepříjemné svědění nejsou rozhodně pravidlem, které by Vás mělo po aplikaci řas nemile překvapit.

Tato alergie se může projevit u jedné zákaznice ze 100. Nebo také proto, že se používá stále stejné lepidlo, to zapříčiňuje, že si řasy na něj zvyknou a alergie je na světě. Proto se doporučuje střídat alespoň dvě lepidla, klidně i stejné značky.

 

4.Umělé řasy vypadají nepřirozeně

Představu, jak by měli řasy vypadat záleží na výběru klientky. Za konečný výsledek je však především zodpovědná lash stylistka, která by měla být důkladně proškolená, měla by mít dostatek zkušenosti a správný odhad. Takto zaškolená odbornice je zárukou vytvoření co nejpřirozenějšího vzhledu s dostatečným prodloužením a zahuštěním Vašich řas.

5.Uměle prodloužené řasy se musí každý týden prodlužovat

Tato domněnka je také mylná. Frekvence opětovného doplnění řas je závislé na každé zákaznici, kvalitě materiálu, počtu nalepených řas, domácí péči a zručnosti lash stylistky. V průměru by se mělo chodit na doplnění jednou za 3-4 týdny. Je to však hodně individuální.

6.Po několika měsících umělé řasy musím sundat

Když si vyberete správnou lash stylistku, která dodržuje správné postupy techniky lepení, není nutné dělat přestávky.

 

RelatedPost