beautier logo_001Lepidla Beautier

Lepidla jsou důležitou součástí pro lepení umělých řas. Lepidla na řasy volte vždy kvalitnější. Přece jen pracujete s očima. Ty lepší jsou hypoalergenní – to znamená, že by neměly způsobit alergii zákaznici. Jak jistě víte i to se stává. Zákaznici se může alergie projevit hned po lepení nebo si ji uměle vytvořit cca po půl až roce. Jak proti tomu bojovat?Alergie vzniklá hned po aplikaci- vyzkoušejte bezvýparové lepidlo například Prime 1. Jestli nezabere ani toto,zákaznice nesnese žádné lepidlo. Alergie uměle vytvořená- můžeme jí předejít tím, že střídáme dvě lepidla. Lepíme s Prime 6, jakmile ho vypotřebujeme koupíme si jiné lepidlo například Volume x, můžeme zůstat u jedné značky Beautier jen použít jiný tip lepidla na řasy. Tím si řasy nezvyknou na jedno určité  lepidlo, které používáte a nemusí vzniknout alergie.

Volume x

– Skvělá vlastní zkušenost! Schnutí 2-3s, barva černá, určené pro zkušené profesionálky, lepení technikou řasa na řasu, objemová technika. Velice dobře drží. Neslepuje vedlejší řasy. Při správném lepení řas s doplněním nebudete mít tolik práce. Lepidlo Volume x používáme na kurzu objemové techniky lepení v Kurzy prodlužování řas Ostrava.

Prime 6

– Opět skvělá zkušenost! Lepidlo používám druhý rok a jsem sním velice spokojená. Schnutí trošku pomalejší(na pohodu) 2-4s. Barva lepidla černá. Opět dlouho vydrží. Vhodné jak pro zkušené tak i začátečnice. S tímto lepidlem lepíme na Kurzech prodlužování řas technikou řasa na řasu.

Ultra Power

– Lepidlo vyzkoušené zákaznicemi! Schnutí 2-4s, Drží velice dobře, příjemná práce s lepidlem. Neváhejte vyzkoušet!

Všechny lepidla od značky Beautier jsou velice kvalitní. Máme s nimi tu nejlepší zkušenost. Neváhejte a vyzkoušejte je taky!

Pro ty z Vás,které by měli o některé ze zmíněných lepidel zájem,tak neváhejte a objednejte si je na našem e-shopu: www.Beautier.cz