Blog

53AA79C2-0F67-460E-96F6-C25770895C09-2Prodej vlasů

Milí návštěvníci našich stránek, rádi bychom vás informovali, že jsme rozšířili nabídku našeho eshopu o prodej vlasů a veškerý materiál, který je k prodlužování vlasů potřebný. V naši nabídce naleznete evropské vlasy přírodní a evropské vlasy barvené.

Prodlužování vlasů:vlasy si u nás můžete zakoupit a také nechat prodloužit. S prodlužováním vlasů máme několikaletou praxi, takže budete maximálně spokojeni jak s kvalitou vlasů prodávaných vlasů, tak i se samotným prodloužením.

V případě zájmu, nebo dotazů nás kontaktujte:+420 607 598 676

ESHOP:https://www.beautier.cz/prodluzovani-vlasu/

beautier logo_001Rozvoz po Olomouci zdarma

Zdravíme Vás, milé zákaznice našeho eshopu www.Beautier.cz pořád se snažíme zlepšovat naše služby, a proto jsme se rozhodli, že Vám nabídneme možnost, nechat si dovézt objednané zboží po Olomouci zdarma. Je to z toho důvodu, že tam máme pravidelně cestu a rádi by jsme, aby naše zákaznice měli své objednané zboží co nejdříve u sebe. Jelikož tuto nabídku teprve zavádíme, budou se objednávky dovážet po předchozí telefonické domluvě.Následně pak zvážíme, jestli vybereme konkrétní dny,kdy bude rozvoz probíhat.

Váš Beautier lashes

image (24)Kurz prodlužování řas

V sobotu 23.7.2016 pořádal Salon of beauty další ze svých kurzů. Kurz prodlužování řas byl tentokrát zaměřen na techniku řasu na řasu a budoucí lash stylistka ho úspěšně zvládla.

Další kurz prodlužování řas se bude konat hned další sobotu 30.7.2016 a opět se bude školit technika řasa na řasu. Pro případné zájemkyně máme ještě jedno volné místo v tomto termínu. Celý příspěvek

image1Kurz prodlužování řas

V sobotu 2.7.2016 probíhal v Salon of Beauty | Ostrava kurz prodlužování řas, zaměřený na techniku řasa na řasu. Jak můžete vidět z fotky, tak obě slečny kurz úspěšně zvládly a odnesly si certifikát pro úspěšné absolventky kurzu.

Váš Salon of beauty | Ostrava.

image (12)Kurz prodlužování řas

V neděli 14.5.2016 proběhl v Salonu of beauty | Ostrava kurz prodlužování řas zaměřený na techniku řasa na řasu.

image (8)Kurz prodlužování řas

V neděli 3.4.2016 probíhal v Salonu of beauty | Ostrava kurz prodlužování řas, zaměřený na techniku řasa na řasu. Obě účastnice školení byly velmi zručné a kurz úspěšně absolvovaly. K lepení byl použit materiál značky Beautier, který si můžete zakoupit přímo v Salon of beauty | Ostrava. Pro další zájemkyně námi nabízených kurzů, sledujte naše webové stránky nebo facebook, kde pravidelně aktualizujeme termíny dalších kurzů.

Těšíme se na Vaši návštěvu

2039456250_DLCAcYHa_lashield___bothFixér na prodloužené řasy

Jedná se o fixační roztok, který zvyšuje lesk, drží tvar prodloužených řas a hlavně jejich trvanlivost. Fixér Beautier používáme 3x týdně. Poté pročešeme kartáčkem na řasy. Fixér vytvrzuje spoj lepidla, tím řasy lépe drží. Je vhodný pro mastnější pleť nebo letní období, kdy se potíme nebo se pleť víc mastí. Při styku s vodou a očima může trošku štípat. Spokojenost mých zákaznic s tímto výrobkem na řasy je 100%. Vydrží Vám poměrně dlouho, nevysychá. Doporučuji fixér od Beautier. Silvie Strapáčová

Objednat si ho můžete přímo zde: http://beautier.cz/cs/pinzety-a-doplnky/147-fixer-na-rasy-beautier.html